cross out
+48 606 8888 22 napisz Facebook
<span style=left: 120.04px; top: 936.883px; font-size: 20px; font-family: sans-serif; transform: scaleX(0.909485);>Apartamenty i pokoje z aneksem w centr</span><span style=left: 447.8px; top: 936.883px; font-size: 20px; font-family: sans-serif; transform: scaleX(0.927);>um </span><span style=left: 478.6px; top: 936.883px; font-size: 20px; font-family: sans-serif;>- </span><span style=left: 489px; top: 936.883px; font-size: 20px; font-family: sans-serif; transform: scaleX(0.894951);>Zakopane, Kościelisko, Apartamenty Lux</span> <span style=left: 120.04px; top: 936.883px; font-size: 20px; font-family: sans-serif; transform: scaleX(0.909485);>Apartamenty i pokoje z aneksem w centr</span><span style=left: 447.8px; top: 936.883px; font-size: 20px; font-family: sans-serif; transform: scaleX(0.927);>um </span><span style=left: 478.6px; top: 936.883px; font-size: 20px; font-family: sans-serif;>- </span><span style=left: 489px; top: 936.883px; font-size: 20px; font-family: sans-serif; transform: scaleX(0.894951);>Zakopane, Kościelisko, Apartamenty Lux</span>
  Przyjazd
  Wyjazd
2
Dorosłych
Bez dzieci
Dorosłych
Dziecko
Wybierz
Wyczyść
Wybierz datę przyjazdu

Kręgielnia Zakopane – gdzie na kręgle w Zakopanem?

Co robić na wakacjach lub feriach zimowych w Zakopanem? Z jakich atrakcji korzystać i co warto zobaczyć w mieście i okolicach? Sprawdź, gdzie wybrać się na kręgle. Zakopane to miejscowość, którą zdecydowanie warto odwiedzić.
 

Kręgielnia Zakopane – miejsca, które polecają mieszkańcy

 

Mieszkańcy i regularni bywalcy najlepiej wiedzą, które miejsca warto odwiedzać i gdzie pójść na kręgle. Zakopane to miasto, w którym niewątpliwie nie brakuje przestrzeni na przyjemne i kreatywne spędzanie wolnego czasu. O opinię warto zapytać mieszkańców tej miejscowości. Najlepsza kręgielnia Zakopane to ta, w której społeczność zamieszkująca na co dzień miasto często bywa, i w której dobrze się bawi. Zanim więc wybierzesz konkretne miejsce na kręgle, sprawdź, jakimi opiniami cieszy się dany obiekt.

Do polecanych i lubianych lokali umożliwiających zabawę przy kręglach należą:

 • Kręgielnia Termy Zakopiańskie,
 • Kręgielnia Hotel Belvedere,
 • Kręgielnia Hotel Tatra,
 • Aqua Park Zakopane.
 

Kręgle Zakopane – co robić na wspólnym wyjściu ze znajomymi?

 

Warto zwrócić uwagę na to, że wyjście na kręgle nie oznacza jedynie samej gry. Jeśli chodzi o Zakopane, kręgle to rozrywka dla całych rodzin i grup znajomych czy przyjaciół. W poszczególnych lokalach dla gości zostały też udostępnione strefy gastronomiczne, wygodne miejsca do siedzenia i stoły, przy których miło spędzisz czas z bliskimi. Wspólne posiłki w połączeniu z przyjemną grą to idealna zabawa dla odbiorców w różnym wieku.

Wyjście na kręgle możesz połączyć również z innymi atrakcjami, jakie oferuje miasto Zakopane. W drodze do miejsca spotkania warto odwiedzić najlepsze restauracje w Zakopanem, wstąpić po miejscowe pamiątki lub zatrzymać się na zdjęcia w wyjątkowo malowniczej okolicy.
Jaka kręgielnia w Zakopanem?
 

Jak kształtują się ceny? Kręgle Zakopane i kwota, którą musisz przeznaczyć na tę atrakcję 

 

Jeśli planujesz wspólną zabawę, warto wcześniej określić, jaki budżet musisz przeznaczyć na kręgle. Ceny mogą być różne i są zależnie od kilku czynników:

 • lokalizacji – miejsce, w którym znajduje się lokal, może wpływać na cenę atrakcji. Im bliżej centrum miasta i samego jego serca, tym ceny będą wyższe;
 • liczebności grupy – od tego, ile osób liczy grupa, będzie zależeć cena za tor. Niektóre lokale wymagają minimalnej liczby gości, aby móc zacząć grę. Sprawdź wcześniej, czy miejsce, do którego się wybierasz, pomieści konkretną liczbę osób;
 • dnia tygodnia – w weekendy zainteresowanie na pewno będzie większe. Weź to pod uwagę, planując wyjście na kręgle. W takim wypadku ceny weekendowe mogą być wyższe niż te dla grup pojawiających się w kręgielniach w środku tygodnia;
 • godziny – najczęściej koszty związane z opłaceniem toru wiążą się również z godziną jego rezerwacji;
 • czasu wypożyczenia toru – im dłużej, tym lepiej! Chodzi tu nie tylko o dobrą zabawę, ale również o możliwość zmniejszenia kosztów. Wiele miejsc oferuje rabaty i promocje przy rezerwacji toru na większą liczbę godzin. Jeśli przewidujesz dobrą zabawę, przemyśl pozostanie w kręgielni na dłużej.

Kręgle Zakopane cennik – poznaj przybliżone ceny, jakich można spodziewać się w lokalach:

 • wypożyczenie toru na 60 minut w godzinach 12:00–16:00 – koszt około 40 zł,
 • wypożyczenie toru na 60 minut w godzinach 16:00–22:00 – koszt około 60 zł.

Atrakcje Zakopane – kręgle dla dzieci i dorosłych 

 

Co robić, gdy pogoda nie rozpieszcza, a planujesz dłuższy pobyt w stolicy Tatr, jaką jest miasto Zakopane? Kręgle to znakomity pomysł zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Na tor możesz zabrać znajomych, ale równie dobrze będziesz się bawić z rodziną. To atrakcja, która gwarantuje rozrywkę dla całych pokoleń.

Warto pamiętać o bezpieczeństwie najmłodszych, bo dla nich zabawa w kręgle może okazać się niebezpieczna. Zanim zabierzesz dzieci na tor, przeczytaj dokładnie regulamin kręgielni i zagwarantuj im stałe towarzystwo.
 

Gdzie na kręgle w Zakopanem? 

 

Miasto Zakopane i okoliczne wsie oraz miasteczka oferują coraz więcej swoim mieszkańcom i przyjezdnym. Każda wycieczka do tego miejsca może okazać się nową przygodą. Sprawdzaj nowo otwarte lokale i atrakcje turystyczne. Korzystaj z podpowiedzi mieszkańców i szukaj rozwiązań, które na długo zapadną w pamięć. Zakopane wychodzi naprzeciw oczekiwaniom odbiorców, a to znaczy, że w mieście możesz spodziewać się kolejnych miejsc, w których zagrasz w kręgle.

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco z promocjami!

2019 © Copyright Roomserwis

Bezpieczny nocleg Covid free zone